Our impressions

ksiega gości
Date added: 2019-09-13
Kasia i Janek (Słupsk)
Jeśli komuś się wydaje, że opowieści o przyrodzie są nieciekawe i bez dreszczyku emocji, to się myli. Pan Przewodnik i kierowca "ciuchci" zarazem, niczym Bogusław Wołoszański trzyma w napięciu każdego uczestnika wycieczki do ostatnich minut. Pełen profesjonalizm i rzadko spotykane poczucie humoru oraz prawdziwy talent. Polecamy dla dorosłych i dla dzieci (nieco odrośniętych już od ziemi :).
Date added: 2019-08-21
Michał (Jadów)
Witam:) Gorąco polecam! Pan prowadzący bardzo ciekawie opowiada o okolicy, przez którą jedzie pociąg. Widać ogromną wiedzę o przyrodzie. Super robota!:)
Date added: 2019-07-29
Agnieszka I Roch (Piaseczno)
Serdecznie polecam wszystkim, którzy wybierają się do Białowieży! Miła przejażdżka po interesującej okolicy + ciekawa lekcja historii i przyrody, poprowadzona z entuzjazmem i poczuciem humoru :-) Ponad półtorej godziny, a chciałoby się powiedzieć, że za krótko :-) Pozdrawiamy serdecznie!
Date added: 2019-07-26
Sylwia (Borowik)
Bardzo polecam skorzystanie z przejazdu ciuchcią, szczególnie jeżeli ktoś przyjechał do puszczy na bardzo krótko i nie ma czasu na wędrówki piesze. Przejażdżka daje możliwość zapoznania z przyrodą. Pan kierujący ciuchcią, jest jednocześnie przewodnikiem. Nikt w czasie przejazdu nie nudził się. Opowieści o przyrodzie i okolicy były bardzo ciekawe, opowiadane z poczuciem humoru.
Date added: 2019-07-17
Agnieszka i Marek (Wrocław)
Jestem w Białowieży kolejny raz i w sumie nie sądziłem, że coś mnie tu jeszcze zaskoczy. A jednak... Osobowość i wiedza przewodnika - Pana Krzysztofa sprawia iż dostrzegamy w trakcie wycieczki zupełnie nowe oblicze okolic!! Bardzo, bardzo polecamy przejażdżkę Białowieskim Ekspresem. Sami rozważamy jeszcze jeden rozszerzony kurs! Pozdrawiamy
Date added: 2019-05-17
Maria (Lubartów)
Przedwczoraj z wycieczką odwiedziłam Białowieżę i miałam przyjemność jechać "Białowieskim Expressem". Piękna jest nasza Lubelszczyzna i nasz Lubartów ale równie piękna jest też Białowieża i Puszcza Białowieska. Jej uroki zobaczyłam, a czego nie zobaczyłam to "dosłuchałam". Panie Krzysztofie opowiadał Pan niesłychanie ciekawie i pięknie! Piękną polszczyzną przekazana treść i niesamowity entuzjazm przy prezentowaniu nam wszelkich wiadomości o puszczy, świadczą o Pana zaangażowaniu i prawdziwej pasji. Pan naprawdę kocha tę puszczę!!! W imieniu wszystkich pasażerów, którzy podróżowali "Białowieskim Ekspressem" i swoim dziękuję serdecznie za dobrze spędzony czas. Życzę Panu dużo zdrowia i jak najwięcej dobrych dni w życiu prywatnym i zawodowym. :) :) :) Maria Malessa
Date added: 2018-09-22
Danuta i Piotr (Nowe Miasto Lubawskie)
Bardzo fajna wycieczka . Pan przewodnik wykazał się dużą wiedzą i poczuciem humoru, ciekawie opowiadał o terenie Białowieży. Warto było się przejechać. Pozdrawiamy
Date added: 2018-09-11
Monika (Rawa Mazowiecka)
Godna polecenia atrakcja w Białowieży.Pan przewodnik z pasją i humorem opowie o wielu, wielu rzeczach dotyczących Puszczy i nie tylko. Można dowiedzieć się naprawdę mnóstwa ciekawych rzeczy a przy okazji też pośmiać się. Pozdrawiamy i polecamy.