Our impressions

ksiega gości
Date added: 2024-07-07
Jadwiga i Ryszard (Głuchów)
Białowieski express to poznanie historii i specyfiki Białowieży.Pan Krzysztof -przewodnik w ciekawy i humorystyczny sposób opowiada o odwiedzanych miejscach. Cała nasza grupa jest pod wrażeniem Pana zaangażowania, wiedzy i umiejętności jej przekazania. Polecam wszystkim bez względu na wiek. Nikt nie będzie się nudził.Serdecznie dziękujemy za wycieczkę Białowieskim Expressem.
Date added: 2023-08-23
Ania Romaniak (Warszawa )
W 100 % polecamy jedną z największych atrakcji Białowieży (lepsza nawet od żubrów) czyli przejazd białowieskim ekspresem z Panem Krzysztofem. Kto by pomyślał, że zwyczajna przejażdżka po lesie może być taką skarbnicą wiedzy: historycznej, przyrodniczej i duchowej a to wszystko okraszone dawką niewymuszonego humoru. Byliśmy całkiem sporą grupą (dorośli i dzieciaki) a czas podróży (2,5 godziny) minął nam jakby to była chwila. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy wielu tak samo zadowolonych klientów.
Date added: 2021-07-03
Milenka (Rutki-Kossaki)
Lubię podróżować na rowerze. Zjeździłam sporo tras po Puszczy Białowieskiej na jednej z niech mijając ciuchcię z turystami. Następnego dnia jechałam już na wycieczkę "Białowieskim Expressem". Wiosna, bujna zieleń puszczy, kwitnące, kolorowe łąki stworzyły idealną scenerię dla ciekawych opowieści o przyrodzie, historii, kulturze Podlasia snutych przez przewodnika Pana Krzysztofa, ubarwianych humorem. A jeśli szczęście dopisze na trasie można spotkać również żubra, łanię czy jelenia. Serdecznie polecam ten wyjątkowy sposób zwiedzania okolic Białowieży, bo sama podróż wśród przepięknej przyrody nastraja pozytywnie. Nie warto tutaj się śpieszyć. Będziecie zachwyceni!
Date added: 2021-05-14
Maria (Górki koło Mińska Mazowieckiego )
Białowieski Express to rewelacyjny sposób na poznanie historii i specyfiki Białowieży.Pan przewodnik w ciekawy i humorystyczny sposób opowiada o odwiedzanych miejscach. Polecam.
Date added: 2020-09-30
Iwona (Warszawa)
Podróż Białowieskim Expressem z Panem Krzysztofem po PUSZCZY jest największą atrakcją regionu. Wiedza, pasja, poczucie humoru i kontakt z każdym uczestnikiem wycieczki (bez względu na wiek) są nieocenionym atutem Prowadzącego. Jedziesz do Białowieży - obowiązkowo skorzystaj z atrakcji.
Date added: 2020-08-06
Izabela (Sosnowiec)
Uwielbiamy poczucie humoru i sposób snucia opowieści pana Krzysztofa! Wycieczkę ciuchcią polecamy dorosłym oraz młodzieży (maluchy niekoniecznie docenią częste przystanki i ogrom wiadomości). Dziękujemy za wycieczkę i pasjonującą rozmowę tuż po! Iza, Łukasz, Wojtuś i Krzyś ;)
Date added: 2020-07-11
Filip (KAUSZKA)
Podróż Białowieski Expressem bardzo fajna mimo nie dużej prędkości i częstych przystanków. Prowadzący bardzo ciekawie opowiada i zwraca uwagę na najmniejsze warte zainteresowania miejsca. Dzieci mogą się troszkę nudzić ale dorośli mają coś dla siebie. Pozdrawiam motocykliści z Malborka
Date added: 2019-09-13
Kasia i Janek (Słupsk)
Jeśli komuś się wydaje, że opowieści o przyrodzie są nieciekawe i bez dreszczyku emocji, to się myli. Pan Przewodnik i kierowca "ciuchci" zarazem, niczym Bogusław Wołoszański trzyma w napięciu każdego uczestnika wycieczki do ostatnich minut. Pełen profesjonalizm i rzadko spotykane poczucie humoru oraz prawdziwy talent. Polecamy dla dorosłych i dla dzieci (nieco odrośniętych już od ziemi :).