Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2018-09-22
Danuta i Piotr (Nowe Miasto Lubawskie)
Bardzo fajna wycieczka . Pan przewodnik wykazał się dużą wiedzą i poczuciem humoru, ciekawie opowiadał o terenie Białowieży. Warto było się przejechać. Pozdrawiamy
Data dodania: 2018-09-11
Monika (Rawa Mazowiecka)
Godna polecenia atrakcja w Białowieży.Pan przewodnik z pasją i humorem opowie o wielu, wielu rzeczach dotyczących Puszczy i nie tylko. Można dowiedzieć się naprawdę mnóstwa ciekawych rzeczy a przy okazji też pośmiać się. Pozdrawiamy i polecamy.
Data dodania: 2018-08-29
Andrzej (Warszawa)
Mnie tę przejażdżkę polecono i z pełnym przekonaniem rekomenduję ją kolejnym osobom. Pana Maszynistę cechuje kontaktowość, rozległa wiedza, wyważone sądy. Bogactwo informacji podane w przystępnej formie. Słuchało się tego jak w l. 80-tych w TVP redaktorów Sumińskiego, czy Batko.
Data dodania: 2018-08-12
Witold (Poznań)
Braliśmy całą rodziną udział w wycieczce Białowieskim Expressem 11.07.2018 Jesteśmy zachwyceni profesjonalnym i pełnym humoru oprowadzeniem po Puszczy Białowieskiej. Przewodnik imponuje wiedzą nie tylko z zakresu Puszczy ( jest uczniem słynnej Simony Kossak!), ale ma wielką wiedzę również w temacie architektury drewnianej Podlasia, historii i teraźniejszych czasów tej ziemi. To przykład regionalnego pasjonata, który ma radość z przekazania wiedzy na temat tej ziemi wszystkim turystom. Osobiście więcej wyniosłem z tej wycieczki niż z 3 godzin indywidualnej wyprawy z przewodnikiem po Rezerwacie Ścisłym Białowieskiego Parku Narodowego. Polecam Witek Król
Data dodania: 2018-07-27
Adrian (Rokitki k. Tczewa)
Super wyprawa. Ciekawe opiwiadania. Goraco polecaaammyyyy. Mile spedzony czas z dziecmi. Pozdrawiamy i polecamy
Data dodania: 2018-07-13
Joanna (Siedlce)
Konieczna atrakcja do zaliczenia w Białowieży. Szczególnie dla tych, którzy nie mają w planie wypożyczać rowerów. Przejazd ciuchcią po okolicy z profesjonalnym przewodnikiem, który ciekawie i z humorem opowiada o puszczy. Warto dzień wcześniej zadzwonić i zabukować miejsca. Polecam!
Data dodania: 2017-08-10
Elżbieta (Krakow Wieliczka )
Jesteśmy zachwyceni miejscem i ludźmi w tych stronach. Przejażdżka trochę krótka , ale niezwykle ciekawa i "zabawna" Przewodnik pasjonat tych stron . Opowie Wam wszystko co warto wiedzieć, o puszczy i jej mieszkańcach . Na pewno jeszcze tam wrócimy.
Data dodania: 2017-08-08
Rafał (Siedlec)
Bardzo fajna przygoda.Polecam wszystkim przejażdżkę ciuchcią.