Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2021-05-14
Maria (Górki koło Mińska Mazowieckiego )
Białowieski Express to rewelacyjny sposób na poznanie historii i specyfiki Białowieży.Pan przewodnik w ciekawy i humorystyczny sposób opowiada o odwiedzanych miejscach. Polecam.
Data dodania: 2020-09-30
Iwona (Warszawa)
Podróż Białowieskim Expressem z Panem Krzysztofem po PUSZCZY jest największą atrakcją regionu. Wiedza, pasja, poczucie humoru i kontakt z każdym uczestnikiem wycieczki (bez względu na wiek) są nieocenionym atutem Prowadzącego. Jedziesz do Białowieży - obowiązkowo skorzystaj z atrakcji.
Data dodania: 2020-08-06
Izabela (Sosnowiec)
Uwielbiamy poczucie humoru i sposób snucia opowieści pana Krzysztofa! Wycieczkę ciuchcią polecamy dorosłym oraz młodzieży (maluchy niekoniecznie docenią częste przystanki i ogrom wiadomości). Dziękujemy za wycieczkę i pasjonującą rozmowę tuż po! Iza, Łukasz, Wojtuś i Krzyś ;)
Data dodania: 2020-07-11
Filip (KAUSZKA)
Podróż Białowieski Expressem bardzo fajna mimo nie dużej prędkości i częstych przystanków. Prowadzący bardzo ciekawie opowiada i zwraca uwagę na najmniejsze warte zainteresowania miejsca. Dzieci mogą się troszkę nudzić ale dorośli mają coś dla siebie. Pozdrawiam motocykliści z Malborka
Data dodania: 2019-09-13
Kasia i Janek (Słupsk)
Jeśli komuś się wydaje, że opowieści o przyrodzie są nieciekawe i bez dreszczyku emocji, to się myli. Pan Przewodnik i kierowca "ciuchci" zarazem, niczym Bogusław Wołoszański trzyma w napięciu każdego uczestnika wycieczki do ostatnich minut. Pełen profesjonalizm i rzadko spotykane poczucie humoru oraz prawdziwy talent. Polecamy dla dorosłych i dla dzieci (nieco odrośniętych już od ziemi :).
Data dodania: 2019-08-21
Michał (Jadów)
Witam:) Gorąco polecam! Pan prowadzący bardzo ciekawie opowiada o okolicy, przez którą jedzie pociąg. Widać ogromną wiedzę o przyrodzie. Super robota!:)
Data dodania: 2019-07-29
Agnieszka I Roch (Piaseczno)
Serdecznie polecam wszystkim, którzy wybierają się do Białowieży! Miła przejażdżka po interesującej okolicy + ciekawa lekcja historii i przyrody, poprowadzona z entuzjazmem i poczuciem humoru :-) Ponad półtorej godziny, a chciałoby się powiedzieć, że za krótko :-) Pozdrawiamy serdecznie!
Data dodania: 2019-07-26
Sylwia (Borowik)
Bardzo polecam skorzystanie z przejazdu ciuchcią, szczególnie jeżeli ktoś przyjechał do puszczy na bardzo krótko i nie ma czasu na wędrówki piesze. Przejażdżka daje możliwość zapoznania z przyrodą. Pan kierujący ciuchcią, jest jednocześnie przewodnikiem. Nikt w czasie przejazdu nie nudził się. Opowieści o przyrodzie i okolicy były bardzo ciekawe, opowiadane z poczuciem humoru.