Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2018-08-12
Witold (Poznań)
Braliśmy całą rodziną udział w wycieczce Białowieskim Expressem 11.07.2018 Jesteśmy zachwyceni profesjonalnym i pełnym humoru oprowadzeniem po Puszczy Białowieskiej. Przewodnik imponuje wiedzą nie tylko z zakresu Puszczy ( jest uczniem słynnej Simony Kossak!), ale ma wielką wiedzę również w temacie architektury drewnianej Podlasia, historii i teraźniejszych czasów tej ziemi. To przykład regionalnego pasjonata, który ma radość z przekazania wiedzy na temat tej ziemi wszystkim turystom. Osobiście więcej wyniosłem z tej wycieczki niż z 3 godzin indywidualnej wyprawy z przewodnikiem po Rezerwacie Ścisłym Białowieskiego Parku Narodowego. Polecam Witek Król
Data dodania: 2018-07-27
Adrian (Rokitki k. Tczewa)
Super wyprawa. Ciekawe opiwiadania. Goraco polecaaammyyyy. Mile spedzony czas z dziecmi. Pozdrawiamy i polecamy
Data dodania: 2018-07-13
Joanna (Siedlce)
Konieczna atrakcja do zaliczenia w Białowieży. Szczególnie dla tych, którzy nie mają w planie wypożyczać rowerów. Przejazd ciuchcią po okolicy z profesjonalnym przewodnikiem, który ciekawie i z humorem opowiada o puszczy. Warto dzień wcześniej zadzwonić i zabukować miejsca. Polecam!
Data dodania: 2017-08-10
Elżbieta (Krakow Wieliczka )
Jesteśmy zachwyceni miejscem i ludźmi w tych stronach. Przejażdżka trochę krótka , ale niezwykle ciekawa i "zabawna" Przewodnik pasjonat tych stron . Opowie Wam wszystko co warto wiedzieć, o puszczy i jej mieszkańcach . Na pewno jeszcze tam wrócimy.
Data dodania: 2017-08-08
Rafał (Siedlec)
Bardzo fajna przygoda.Polecam wszystkim przejażdżkę ciuchcią.
Data dodania: 2017-08-01
Piotr (Łomża)
29 lipca 2017 r. uczestniczyliśmy w przejażdżce ciuchcią o 12.30. Przejazd okolicznymi wsiami i obrzeżami puszczy wspaniały. Przewodnik - kierowca bardzo barwnie i ciekawie opowiadał o przyrodzie, ludziach obyczajach historii tego rejonu. Czuło się ducha przyrody. Bardzo gorąco polecam wszystkim.
Data dodania: 2017-07-26
Marcin (Sanok)
Dziś z zona jechaliśmy expresem. Bardzo fajna przygoda. Pan przewodnik z pasją opowiada historię i ciekawostki z tego terenu. Polecamy wszystkim przebywającym w Białowieży taka wycieczkę. Jeżeli jeszcze kiedyś będzie nam dane tu być to Na pewno skorzystamy z ciuchci.
Data dodania: 2017-07-16
Tomasz (Warszawa)
Jechaliśmy expressem w początku lipca 2017 - absolutna rewelacja. Pan z wielkim humorem opowiada ciekawe rzeczy o puszczy, pokazuje rożne rośliny, również lecznicze. Samemu chodząc piechotą na pewno się tyle nie zobaczy, a trasa jest naprawdę piękna /jechaliśmy trasą 2 /. Przy przejeździe przez Białowieżę na początku trasy koniecznie proszę się dopytać o rodzaje dachów na Podlasiu, są tam wcale nie tylko pokrycia z gontów. Bardzo polecamy - trzeba zadzwonić do pana najlepiej dzień przed i umówić się na trasę.