Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2017-07-16
Tomasz (Warszawa)
Jechaliśmy expressem w początku lipca 2017 - absolutna rewelacja. Pan z wielkim humorem opowiada ciekawe rzeczy o puszczy, pokazuje rożne rośliny, również lecznicze. Samemu chodząc piechotą na pewno się tyle nie zobaczy, a trasa jest naprawdę piękna /jechaliśmy trasą 2 /. Przy przejeździe przez Białowieżę na początku trasy koniecznie proszę się dopytać o rodzaje dachów na Podlasiu, są tam wcale nie tylko pokrycia z gontów. Bardzo polecamy - trzeba zadzwonić do pana najlepiej dzień przed i umówić się na trasę.
Data dodania: 2017-07-13
Sławomir (Troszyn)
Interesująca wycieczka. Bardzo ciekawe, tajemnicze, przypominające "Sensacje XX wieku" opowieści przyrodniczo-historyczne "Wesołego Traktorzysty" są w stanie rozwiać najciemniejsze chmury, naprawiając psikusy pogodowe. Wielka pasja, zamiłowanie przyrody, troska o dobro regionu, niezmierzone pokłady wiedzy i specyficzne poczucie humoru to tylko kilka z wielu cech naszego Przewodnika. Polecam i pozdrawiam.
Data dodania: 2017-07-02
Sylwia (Wąsewo)
Przejażdżka ciuchcią jest naprawdę bardzo ciekawą, odprężającą i miłą formą spędzenia czasu w Białowieży. Dzięki przewodnikowi ze wspaniałym poczuciem humoru i dużą wiedzą o puszczy spędzą Państwo czas w sposób zarówno relaksujący jak i kształcący. Serdecznie polecam:)
Data dodania: 2017-06-23
Jolanta (Warszawa)
Gorąco polecam przejażdżkę Białowieskim Ekspresem. Przewodnik wspaniale opowiada o Puszczy, przyrodzie, lokalnych obyczajach. Posiada dużą wiedzę i umiejętność zainteresowania młodych i starych, także dzieci.
Data dodania: 2017-06-22
Jolanta (Warszawa)
Polecam wszystkim, małym i dużym przepiękną przejażdżkę ciuchcią Echo po Puszczy Białowieskiej z panem Krzysztofem- kierowcą, przewodnikiem a przede wszystkim prawdziwym pasjonatem przyrody. W niezwykle przystępny sposób przekazuje wiele ciekawych informacji o faunie i florze Puszczy.
Data dodania: 2017-05-01
Małgorzata (Mińsk Mazowiecki)
Zachwyciłam się - i Białowieżą i Panem Krzysztofem- mogłabym jeździć Białowieskim Ekspresem cały dzień i słuchać opowieści Pana Krzysztofa o puszczy, o okolicy, o historii- czuję niedosyt-na pewno chcę tam wrócić. I wrócę...
Data dodania: 2016-10-09
Alicja (Pisz)
Kolejka ma niesamowity wygląd. Przystosowana dla ciepłolubnych - zaopatrzona w kocyki. Pan Krzysztof opowiadał o Białowieży tak, że na pewno tam wrócimy ! Polecam wszystkim !
Data dodania: 2016-08-31
Konrad (Tarnów)
Mimo, że wygląd kolejki sugeruje atrakcję dla dzieci, jest to świetna oferta dla całej rodziny. W krótkim czasie można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o przyrodzie , historii regionu oraz zobaczyć niesamowitą puszczę ( choć już trochę naruszoną przez kornika i rękę człowieka). Bardzo polecam.