Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2016-08-08
Małgosia i Wojtek (Grudziądz)
Świetny pomysł, duża wiedza, ciekawy przekaz!!! Dziękujemy i polecamy!!!
Data dodania: 2016-08-03
Maciek z żoną, córkami i (Katowice)
Polecam. Pełna pasji opowieść w odcinkach (podczas przystanków). Pan traktorzysta nie da sie zaskoczyć podchwytliwych pytaniem.
Data dodania: 2016-08-01
Karolina (Łowicz)
Serdecznie polecam wycieczkę ekspresem!!! Oboje z mężem byliśmy zachwyceni tym, w jaki sposób Pan Kierowca przekazuje wiedzę - widać że kocha to co robi. Naprawdę warto poznać Puszczę z "krypy traktorka". Nawet naszej 10miesięcznej córce się podobało :) Tak powinny wyglądać lekcje przyrody!!! Dziękujemy za fajną przygodę Karolina, Adam i Hanusia
Data dodania: 2016-07-22
Elka (Ciechanów, Kraków)
Godna polecenia wycieczka po puszczy, z przewodnikiem fachurą, który opowiadał o przyrodzie, i co najważniejsze, potrafił odpowiedzieć na każde pytanie związane z lasem. Przejazd ze znawcą przyrody dla miłośników puszczy.
Data dodania: 2016-07-22
Wojciech (Warszawa)
Wycieczka warta polecenia. Kierowca-przewodnik znakomicie zorientowany w historii okolicy, a co szczególnie warte podkreślenia leśnik z wykształcenia. Pokazuje wiele ciekawostek dotyczących puszczy i znający ją bardzo dobrze. Odpowiada na wszystkie pytania w sposób wyczerpujący. W planie zwiedzanie miało trwać 1,5 trwało ponad 2 godziny i ani chwili nie nudzi się. Pomimo, że interesuję się przyrodą z tej wycieczki wyniosłem niemało. Nareszcie zrozumiałem o co chodzi z wymierającymi świerkami. Wojciech z Warszawy.
Data dodania: 2016-07-18
Lenka 5 lat (Kętrzyn )
W trakcie dopadła nas niesamowita burza lecz niestrudzony przewodnik nadal i dzielnie piastował swój "urzad". Z przerażenia zasnęłam ale po minach moich rodziców można było wywnioskować ze było ciekawie. Przyjadę tu jeszcze raz by przejechać się edu-ciuchcia. Dla kochających wiedzę. Pozdrawiam
Data dodania: 2016-07-17
Igor (Kętrzyn)
Drogi turysto, miłośniku przyrody. Zajrzeć warto...posłuchać warto.
Data dodania: 2016-07-12
Małgorzata i Tomasz (Gdynia)
Dziękujemy za niezwykle interesującą przejażdżkę BE(xpressem). Pan Motorniczy dostarczył nam mnóstwa sympatycznych wrażeń oraz informacji na temat Puszczy Białowieskiej.