Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2017-07-02
Sylwia (Wąsewo)
Przejażdżka ciuchcią jest naprawdę bardzo ciekawą, odprężającą i miłą formą spędzenia czasu w Białowieży. Dzięki przewodnikowi ze wspaniałym poczuciem humoru i dużą wiedzą o puszczy spędzą Państwo czas w sposób zarówno relaksujący jak i kształcący. Serdecznie polecam:)
Data dodania: 2017-06-23
Jolanta (Warszawa)
Gorąco polecam przejażdżkę Białowieskim Ekspresem. Przewodnik wspaniale opowiada o Puszczy, przyrodzie, lokalnych obyczajach. Posiada dużą wiedzę i umiejętność zainteresowania młodych i starych, także dzieci.
Data dodania: 2017-06-22
Jolanta (Warszawa)
Polecam wszystkim, małym i dużym przepiękną przejażdżkę ciuchcią Echo po Puszczy Białowieskiej z panem Krzysztofem- kierowcą, przewodnikiem a przede wszystkim prawdziwym pasjonatem przyrody. W niezwykle przystępny sposób przekazuje wiele ciekawych informacji o faunie i florze Puszczy.
Data dodania: 2017-05-01
Małgorzata (Mińsk Mazowiecki)
Zachwyciłam się - i Białowieżą i Panem Krzysztofem- mogłabym jeździć Białowieskim Ekspresem cały dzień i słuchać opowieści Pana Krzysztofa o puszczy, o okolicy, o historii- czuję niedosyt-na pewno chcę tam wrócić. I wrócę...
Data dodania: 2016-10-09
Alicja (Pisz)
Kolejka ma niesamowity wygląd. Przystosowana dla ciepłolubnych - zaopatrzona w kocyki. Pan Krzysztof opowiadał o Białowieży tak, że na pewno tam wrócimy ! Polecam wszystkim !
Data dodania: 2016-08-31
Konrad (Tarnów)
Mimo, że wygląd kolejki sugeruje atrakcję dla dzieci, jest to świetna oferta dla całej rodziny. W krótkim czasie można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o przyrodzie , historii regionu oraz zobaczyć niesamowitą puszczę ( choć już trochę naruszoną przez kornika i rękę człowieka). Bardzo polecam.
Data dodania: 2016-08-25
Arek Frydrych (Kraków )
Po prostu rewelacja :) Przemiły przejazd. Podczas niego dowiedzieliśmy się wielu rzeczy, o których nie mieliśmy wcześniej pojęcia. Pan Kierowca to prawdziwy pasjonat Puszczy Białowieskiej. W wykształcenia leśnik i biolog. Swoim opowiadaniem oczaruje każdego. Dwie godziny wycieczki minęły niczym kwadrans rozmowy. Szczerze polecam każdemu!
Data dodania: 2016-08-24
Ewa (Łódź)
Wygląd pojazdu jest trochę obciachowy, ale gdy pan kierowca zaczyna mówić zapiera dech, historia Puszczy, roślin i zwierząt w pigułce. Niestety nie pamiętam nazwiska tego pana- jechałam 22.08.16. Gdyby wszyscy nauczyciele biologii tak potrafili przekazać swoją wiedzę!!!!!!!!!!! Polecam całym sercem.