Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2016-08-25
Arek Frydrych (Kraków )
Po prostu rewelacja :) Przemiły przejazd. Podczas niego dowiedzieliśmy się wielu rzeczy, o których nie mieliśmy wcześniej pojęcia. Pan Kierowca to prawdziwy pasjonat Puszczy Białowieskiej. W wykształcenia leśnik i biolog. Swoim opowiadaniem oczaruje każdego. Dwie godziny wycieczki minęły niczym kwadrans rozmowy. Szczerze polecam każdemu!
Data dodania: 2016-08-24
Ewa (Łódź)
Wygląd pojazdu jest trochę obciachowy, ale gdy pan kierowca zaczyna mówić zapiera dech, historia Puszczy, roślin i zwierząt w pigułce. Niestety nie pamiętam nazwiska tego pana- jechałam 22.08.16. Gdyby wszyscy nauczyciele biologii tak potrafili przekazać swoją wiedzę!!!!!!!!!!! Polecam całym sercem.
Data dodania: 2016-08-16
Mateusz (Sosnowiec)
Wycieczka pełna wiedzy i ciekawostek. Dla osób w każdym wieku. Bardzo ciekawe oraz wyczerpujące opowieści o puszczy, jej naturze i okolicach. Na pewno wyślę tutaj bliskich kiedy zawitają ze mną za rok do Białowieży. Pozdrawiam Pana przewodnika oraz serdecznie polecam, szczególnie starszym.
Data dodania: 2016-08-15
Dorota (Ciechanów )
Świetny pomysł! Pan wspaniale opowiada, prawdziwy pasjonat. Aż żal, że ta przejażdżka taka krótka. Polecam!!!
Data dodania: 2016-08-14
grzegorz (wègrow)
witam jechalem juz tylko drugi raz tym expresem i zaluje ze tak rzadko i napewno jeszcze pojade za kazdym razem jakies nowe wiadomosci i ciekawe opowiadania cala rodzina zachwycona a konkurencja niech sie schowa tylko wozi bez opowiesci o danym rejonie
Data dodania: 2016-08-08
Małgosia i Wojtek (Grudziądz)
Świetny pomysł, duża wiedza, ciekawy przekaz!!! Dziękujemy i polecamy!!!
Data dodania: 2016-08-03
Maciek z żoną, córkami i (Katowice)
Polecam. Pełna pasji opowieść w odcinkach (podczas przystanków). Pan traktorzysta nie da sie zaskoczyć podchwytliwych pytaniem.
Data dodania: 2016-08-01
Karolina (Łowicz)
Serdecznie polecam wycieczkę ekspresem!!! Oboje z mężem byliśmy zachwyceni tym, w jaki sposób Pan Kierowca przekazuje wiedzę - widać że kocha to co robi. Naprawdę warto poznać Puszczę z "krypy traktorka". Nawet naszej 10miesięcznej córce się podobało :) Tak powinny wyglądać lekcje przyrody!!! Dziękujemy za fajną przygodę Karolina, Adam i Hanusia