Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2016-07-07
Dariusz (Szczecin)
dziękujemy za w niezapomniane 2 godziny w puszczy , czas tak szybko minął że żal było się rozstawać . To była prawdziwa lekcja przyrody. Dziękujemy rowerzyści ze Szczecina
Data dodania: 2016-07-04
Jasińscy i Mościccy (Łuków)
Dziękujemy panu przewodnikowi za super przejażczkę Białowieskim Expressem oraz za piękną wiedzę o lesie i również o Białowieży. Pozdrawiamy:Alicja,Miłosz,Elżbieta,Grzegorz,Maria,Michał,Marek,Aneta J.Dorota,Maciej,Daniel M.
Data dodania: 2016-05-29
małgorzata i mirosław (świętikrzyskie)
Dziękujemy za wspaniałą przejażdżkę pan przewodnik bardzo miły ' pięknie opowiadał o dziejach lasu
Data dodania: 2016-05-27
Barbara, Grzegorz (Tarnobrzeg)
Bardzo dziękujemy za przemiłą wycieczkę.Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Pan Przewodnik pięknie i ciekawie opowiada. Polecamy serdecznie.
Data dodania: 2015-09-22
Monika i Michał (Nieporęt)
Dziękujemy za niezapomnianą, wspaniałą wycieczkę po Puszczy Białowieskiej, Pan Krzysztof super, warto przeżyć czas z człowiekiem który lubi i kocha las i potrafi świetnie opowiadać o Puszczy polecamy, super, niesamowite wrażenia. Super wycieczka Pozdrawiamy, Monika i Michał
Data dodania: 2015-09-02
Marcin (Pełczyce )
Godna polecenia wycieczka po puszczy, która zapada w pamięci na długo.Przewodnik - pasjonat opowiada tak ciekawie, że dwie godz.lecą nie wiadomo kiedy.Super wycieczka.Polecam.Warto!!!
Data dodania: 2015-08-24
Magda (Warszawa)
Bardzo ciekawa i godna polecenia przejażdżka, która zaciekawi zarówno dorosłych jak i dzieci. Pan przewodnik podczas jazdy w bardzo sympatyczny sposób zaznajamia uczestników przejazdu z ciekawostkami przyrodniczymi na trasie, lokalnymi obyczajami i historią okolicy. Dziękuję za miłe spędzenie czasu.
Data dodania: 2015-07-29
Aleksandra (Bydgoszcz)
Polecam wszystkim wycieczkę "Białowieskim Expressem". Ciekawe opowieści wspaniałego przewodnika - człowieka z pasją - można by słuchać godzinami, oglądać piękną puszczę ... eh szkoda, że czas tak szybko upłynął. P o l e c a m :))))))