Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2016-07-22
Elka (Ciechanów, Kraków)
Godna polecenia wycieczka po puszczy, z przewodnikiem fachurą, który opowiadał o przyrodzie, i co najważniejsze, potrafił odpowiedzieć na każde pytanie związane z lasem. Przejazd ze znawcą przyrody dla miłośników puszczy.
Data dodania: 2016-07-22
Wojciech (Warszawa)
Wycieczka warta polecenia. Kierowca-przewodnik znakomicie zorientowany w historii okolicy, a co szczególnie warte podkreślenia leśnik z wykształcenia. Pokazuje wiele ciekawostek dotyczących puszczy i znający ją bardzo dobrze. Odpowiada na wszystkie pytania w sposób wyczerpujący. W planie zwiedzanie miało trwać 1,5 trwało ponad 2 godziny i ani chwili nie nudzi się. Pomimo, że interesuję się przyrodą z tej wycieczki wyniosłem niemało. Nareszcie zrozumiałem o co chodzi z wymierającymi świerkami. Wojciech z Warszawy.
Data dodania: 2016-07-18
Lenka 5 lat (Kętrzyn )
W trakcie dopadła nas niesamowita burza lecz niestrudzony przewodnik nadal i dzielnie piastował swój "urzad". Z przerażenia zasnęłam ale po minach moich rodziców można było wywnioskować ze było ciekawie. Przyjadę tu jeszcze raz by przejechać się edu-ciuchcia. Dla kochających wiedzę. Pozdrawiam
Data dodania: 2016-07-17
Igor (Kętrzyn)
Drogi turysto, miłośniku przyrody. Zajrzeć warto...posłuchać warto.
Data dodania: 2016-07-12
Małgorzata i Tomasz (Gdynia)
Dziękujemy za niezwykle interesującą przejażdżkę BE(xpressem). Pan Motorniczy dostarczył nam mnóstwa sympatycznych wrażeń oraz informacji na temat Puszczy Białowieskiej.
Data dodania: 2016-07-07
Dariusz (Szczecin)
dziękujemy za w niezapomniane 2 godziny w puszczy , czas tak szybko minął że żal było się rozstawać . To była prawdziwa lekcja przyrody. Dziękujemy rowerzyści ze Szczecina
Data dodania: 2016-07-04
Jasińscy i Mościccy (Łuków)
Dziękujemy panu przewodnikowi za super przejażczkę Białowieskim Expressem oraz za piękną wiedzę o lesie i również o Białowieży. Pozdrawiamy:Alicja,Miłosz,Elżbieta,Grzegorz,Maria,Michał,Marek,Aneta J.Dorota,Maciej,Daniel M.
Data dodania: 2016-05-29
małgorzata i mirosław (świętikrzyskie)
Dziękujemy za wspaniałą przejażdżkę pan przewodnik bardzo miły ' pięknie opowiadał o dziejach lasu