Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2016-05-27
Barbara, Grzegorz (Tarnobrzeg)
Bardzo dziękujemy za przemiłą wycieczkę.Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Pan Przewodnik pięknie i ciekawie opowiada. Polecamy serdecznie.
Data dodania: 2015-09-22
Monika i Michał (Nieporęt)
Dziękujemy za niezapomnianą, wspaniałą wycieczkę po Puszczy Białowieskiej, Pan Krzysztof super, warto przeżyć czas z człowiekiem który lubi i kocha las i potrafi świetnie opowiadać o Puszczy polecamy, super, niesamowite wrażenia. Super wycieczka Pozdrawiamy, Monika i Michał
Data dodania: 2015-09-02
Marcin (Pełczyce )
Godna polecenia wycieczka po puszczy, która zapada w pamięci na długo.Przewodnik - pasjonat opowiada tak ciekawie, że dwie godz.lecą nie wiadomo kiedy.Super wycieczka.Polecam.Warto!!!
Data dodania: 2015-08-24
Magda (Warszawa)
Bardzo ciekawa i godna polecenia przejażdżka, która zaciekawi zarówno dorosłych jak i dzieci. Pan przewodnik podczas jazdy w bardzo sympatyczny sposób zaznajamia uczestników przejazdu z ciekawostkami przyrodniczymi na trasie, lokalnymi obyczajami i historią okolicy. Dziękuję za miłe spędzenie czasu.
Data dodania: 2015-07-29
Aleksandra (Bydgoszcz)
Polecam wszystkim wycieczkę "Białowieskim Expressem". Ciekawe opowieści wspaniałego przewodnika - człowieka z pasją - można by słuchać godzinami, oglądać piękną puszczę ... eh szkoda, że czas tak szybko upłynął. P o l e c a m :))))))
Data dodania: 2015-07-29
Piotr (Ruda Ślaska)
Białowieski Express to super wycieczka dla wszystkich...tych młodszych i starszych (dosłownie:)!!! Profesjonalny przewodnik, który w bardzo ciekawy sposób opowiada o przyrodzie i historii okolic. Polecam serdecznie!!
Data dodania: 2015-07-29
Jerzy (Włocławek)
Spędziliśmy 2 nieodżałowane godziny na chłonięciu wiedzy o puszczy, roślinach, zwierzętach tych okolic. Człowiek z pasją prowadzący ten express opowiada ciekawie i ze swadą. Warto Go słuchać i zadawać pytania, bo przekazywana wiedza jest bezcenna, Warto wybrać się w tę podróż z Białowieży, bo to najlepszy ze sposobów poznania Puszczy Białowieskiej i jej tajemnic.
Data dodania: 2015-07-27
Jan (Orzysz)
Bardzo dziękujemy za wspaniałą edukacyjną wycieczkę Ekspresem Białowieskim. Otworzył Pan nam oczy na las i zjawiska tam występujące.Pana umiejętność opowiadania i zainteresowania słuchacza jest imponująca. Kto nie wybierze się Ekspresem ten nie zobaczy Białowieży od "podszewki" Gorąco wszystkim polecam.