Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2015-07-29
Piotr (Ruda Ślaska)
Białowieski Express to super wycieczka dla wszystkich...tych młodszych i starszych (dosłownie:)!!! Profesjonalny przewodnik, który w bardzo ciekawy sposób opowiada o przyrodzie i historii okolic. Polecam serdecznie!!
Data dodania: 2015-07-29
Jerzy (Włocławek)
Spędziliśmy 2 nieodżałowane godziny na chłonięciu wiedzy o puszczy, roślinach, zwierzętach tych okolic. Człowiek z pasją prowadzący ten express opowiada ciekawie i ze swadą. Warto Go słuchać i zadawać pytania, bo przekazywana wiedza jest bezcenna, Warto wybrać się w tę podróż z Białowieży, bo to najlepszy ze sposobów poznania Puszczy Białowieskiej i jej tajemnic.
Data dodania: 2015-07-27
Jan (Orzysz)
Bardzo dziękujemy za wspaniałą edukacyjną wycieczkę Ekspresem Białowieskim. Otworzył Pan nam oczy na las i zjawiska tam występujące.Pana umiejętność opowiadania i zainteresowania słuchacza jest imponująca. Kto nie wybierze się Ekspresem ten nie zobaczy Białowieży od "podszewki" Gorąco wszystkim polecam.
Data dodania: 2015-07-19
Arkadiusz (Zielonka)
Razem z synem wzięliśmy udział w sympatycznej wyprawie w towarzystwie pasjonata i znawcy przyrody. Na szczególne podkreślenie zasługuje sposób przekazywania wiedzy, który u mojego ośmioletniego syna wzbudził zachwyt i spowodował chęć jej pogłębienia. Polecam
Data dodania: 2015-07-04
Sylwester (Warszawa)
Bardzo przyjemna wycieczka. Dużo ciekawostek, opisów i miejsc pokazanych przez przewodnika-pasjonata.Opowieści z dużą dawką humoru ale też podparte solidną, fachową wiedzą.Całość trwa ok 1,5 godziny, ale za to bardzo dobrze spędzonej. Warto przewodnika pytać o wszystko związane z tym regionem ponieważ udzieli odpowiedzi.Organizują równieź wycieczki dla szkół co jest świetnym sposobem poznania przez uczestników walorów tego regionu.Bardzo polecam, nie spotkałem zawiedzionych.
Data dodania: 2015-06-08
Zofia (Mrągowo)
Wspaniała wycieczka. Przewodnik ciekawie opowiada, potrafi zainteresować i pokazać coś ciekawego na trasie przejazdu. Z nim nie można się nudzić. Pozdrawiam i polecam wszystkim.
Data dodania: 2015-05-20
Paulina (Głowno)
Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę! Przekazał nam Pan sporą dawkę wiedzy w humorystyczny sposób. POLECAMY!!!
Data dodania: 2015-05-03
Bożena (Hajnówka )
POLECAMY.Bardzo ciekawa i interesująca przejażdżka.