Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2014-08-18
Magdalena (Białystok)
Z czystym sumieniem mogę polecić Białowieski Express. Nigdy wcześniej nie miałam przyjemności obcować z tak przesympatycznym,elokwentnym a zarazem dowcipnym przewodnikiem jakim jest kierowca tego Expresu. Jego wiedza zaskoczy niejednego wymagającego podróżnika, potrafi zainteresować, bardzo ciekawie opowiada a dzięki jego poczuciu humoru, który towarzyszył mu przez cały czas przejazdu kolejką wszyscy w wagonie mieli uśmiechy od ucha do ucha. Uważam, że to bardzo dobrze spędzone 1,5 godziny. Polecam w 100%
Data dodania: 2014-08-10
Anna (Kraków)
Bardzo ciekawa wycieczka po puszczy, przewodnik potrafi zainteresować i pokazać co kawałek coś ciekawego. Polecam raczej dla dorosłych, 6 latek niewiele z tego wiedział, dla mnie było fascynujące.
Data dodania: 2014-08-09
Jerzy (Opole)
Serdecznie dziękujemy za wycieczkę Białowieskim Expressem. Cała nasza ośmioosobowa grupa jest pod wrażeniem Pana zaangażowania, wiedzy i umiejętności jej przekazania. Polecam wszystkim bez względu na wiek. Nikt nie będzie się nudził.
Data dodania: 2014-07-16
Janusz (Zawiercie)
Bardzo ciekawa wycieczka , jesteśmy wraz z zona zauroczeni formą przekazu o puszczy i roślinach. Wrócimy w przyszłym roku. Pozdrawiam Janusz
Data dodania: 2014-06-23
Wojtek (Warszawa)
Polecam wszystkim wycieczkę Białowieskim Expresem,niezwykły dar Pana przewodnika opowiadania o lesie, Białowieży i mijanych wsiach powoduje, że nie chce się kończyć podróży. Coś wspaniałego. Pozdrawiamy Pana.
Data dodania: 2014-05-12
Piotr (Piła)
Krótko i na temat, odnośnie naszej wizyty w Białowieży w majowy weekend! Bardzo rzadko spotyka się tak zaangażowanych ludzi w to, co robią i jak potrafią zainteresować. Nasza przejażdżka była zaplanowana na 1,5h a skończyła się po 2,5h takie było zainteresowanie tym, co prowadzący miał do opowiedzenia. Nie ukrywamy, że to również zasługa naszej kochanej Jolce - znawczyni roślin! Jolka pewnie mogłaby rozmawiać jeszcze z 6 godzin z prowadzącym na temat tego, co można znaleźć na trasie, którą odbyliśmy Białowieskim Expresem. Warto się "karnąć" po puszczy Expresem, serdecznie pozdrawiamy prowadzącego Pana Krzysztofa! Ekipa z Piły
Data dodania: 2013-08-28
Daniela (Cieszyn)
Super sprawa. Żałujemy, że dopiero w ostatni dzień pobytu w Białowieży zdecydowaliśmy się na przejażdżkę Białowieskim Ekspresem bo tak naprawdę dopiero przewodnik i kierowca w jednej osobie zwrócił‚ nam uwagę na to co warto zwiedzić lub zobaczyć. Kierowca ekspresu posiada niesamowity dar opowiadania w sposób mega ciekawy o Białowieży (domach, przyrodzie, zabytkach). Wszystko okraszone jest humorem najwyższego lotu. Mam zamiar powrócić jeszcze nie raz do Białowieży i ponownie skorzystam z tej formy zwiedzania. POLECAM WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU !!!!
Data dodania: 2013-08-14
Daniel i Asia (Białystok)
Bardzo dobra wycieczka . Pan przewodnik wykazał się poczuciem humoru, ciekawie opowiada o terenie Białowieży.Warto się przejechać.