Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2015-07-19
Arkadiusz (Zielonka)
Razem z synem wzięliśmy udział w sympatycznej wyprawie w towarzystwie pasjonata i znawcy przyrody. Na szczególne podkreślenie zasługuje sposób przekazywania wiedzy, który u mojego ośmioletniego syna wzbudził zachwyt i spowodował chęć jej pogłębienia. Polecam
Data dodania: 2015-07-04
Sylwester (Warszawa)
Bardzo przyjemna wycieczka. Dużo ciekawostek, opisów i miejsc pokazanych przez przewodnika-pasjonata.Opowieści z dużą dawką humoru ale też podparte solidną, fachową wiedzą.Całość trwa ok 1,5 godziny, ale za to bardzo dobrze spędzonej. Warto przewodnika pytać o wszystko związane z tym regionem ponieważ udzieli odpowiedzi.Organizują równieź wycieczki dla szkół co jest świetnym sposobem poznania przez uczestników walorów tego regionu.Bardzo polecam, nie spotkałem zawiedzionych.
Data dodania: 2015-06-08
Zofia (Mrągowo)
Wspaniała wycieczka. Przewodnik ciekawie opowiada, potrafi zainteresować i pokazać coś ciekawego na trasie przejazdu. Z nim nie można się nudzić. Pozdrawiam i polecam wszystkim.
Data dodania: 2015-05-20
Paulina (Głowno)
Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę! Przekazał nam Pan sporą dawkę wiedzy w humorystyczny sposób. POLECAMY!!!
Data dodania: 2015-05-03
Bożena (Hajnówka )
POLECAMY.Bardzo ciekawa i interesująca przejażdżka.
Data dodania: 2014-08-18
Magdalena (Białystok)
Z czystym sumieniem mogę polecić Białowieski Express. Nigdy wcześniej nie miałam przyjemności obcować z tak przesympatycznym,elokwentnym a zarazem dowcipnym przewodnikiem jakim jest kierowca tego Expresu. Jego wiedza zaskoczy niejednego wymagającego podróżnika, potrafi zainteresować, bardzo ciekawie opowiada a dzięki jego poczuciu humoru, który towarzyszył mu przez cały czas przejazdu kolejką wszyscy w wagonie mieli uśmiechy od ucha do ucha. Uważam, że to bardzo dobrze spędzone 1,5 godziny. Polecam w 100%
Data dodania: 2014-08-10
Anna (Kraków)
Bardzo ciekawa wycieczka po puszczy, przewodnik potrafi zainteresować i pokazać co kawałek coś ciekawego. Polecam raczej dla dorosłych, 6 latek niewiele z tego wiedział, dla mnie było fascynujące.
Data dodania: 2014-08-09
Jerzy (Opole)
Serdecznie dziękujemy za wycieczkę Białowieskim Expressem. Cała nasza ośmioosobowa grupa jest pod wrażeniem Pana zaangażowania, wiedzy i umiejętności jej przekazania. Polecam wszystkim bez względu na wiek. Nikt nie będzie się nudził.