Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2013-08-04
Marzena z rodziną (KATOWICE)
Właśnie wróciłam z rodzinką z Puszczy Białowieskiej. Kierownik Białowieskiego Expressu ciekawie i dowcipnie opowiadał o otaczającej przyrodzie. Wedle możliwości dobrze byłoby odbyć taką wycieczkę o każdej porze roku i obserwować zmiany zachodzące w przyrodzie. Warto było przyjechać do Białowieży z drugiego końca Polski i odbyć podróż Białowieskim Expressem. Gorąco polecam.
Data dodania: 2013-07-01
Kasia (Narewka)
Witam serdecznie. Wycieczka do Białowieży wraz z rodzinką była kolejny raz, ale Białowieskim Expresem jechaliśmy po raz pierwszy....wrażenia jak najbardziej pozytywne. Piekny krajobraz białowieskich lasów i okolic, Świeze powietrze, Śpiew ptaków i przemiła atmosfera wśród turystów oraz wszechstronny i dowcipny "pan motorniczy", który dodawał wiele historycznych faktów z życia Białowieży co uatrakcyjniało i oddawało charakter wycieczki w pełnej krasie:):) Polecamy EXPRESS !!!! pozdrawiamy z NAREWKI!!!! Z miłą chęcią udamy się w kolejna podróż tym razem dłuższą EXPRESSEM!!!!
Data dodania: 2010-09-09
Ewa (Jura Krakowsko-Częstochowska)
Niezwykle miło wspominam wakacyjną wyprawę w Puszczę Białowieską, przejażdżkę Białowieskim Expressem i ...fajnego motorniczego który w barwny sposób opowiada o ciekawych obiektach, uroczych zakątkach i sekretnych miejscach Puszczy, w których można doświadczyć subtelnych energii przyrody. To był‚ magiczny czas!
Data dodania: 2010-08-17
Agata (Ełk)
Zwiedzanie Białowieży to prawdziwa przyjemność las, czyste powietrze i niezwykle gościnni ludzie. Dzięki kolejce mogłam to wszystko zobaczyć z bliska razem z dziećmi, którym ta atrakcja turystyczna Białowieży niezwykle się spodobała. Pozdrawiam Agata z rodziną
Data dodania: 2010-08-12
Marta (Kraków)
Bardzo fajna i przyjemna forma zwiedzania Białowieży. Zobaczyłam zakątki które nie są nawet opisane w przewodniku a urokiem zniewalają Pozdrawiam cały zespół Białowieskiego Expressu.
Data dodania: 2010-08-05
Justyna z rodziną (Białystok)
Wspaniale było przejechać się Białowieskim Expressem! Na wycieczkę zdecydowaliśmy się 30.07.2010 - jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, że w czasie przejażdżki kierowca/maszynista i przewodnik w jednej osobie raczył‚ nas postojami w niezwykłych miejscach i arcyciekawymi opowieściami. Nigdy nie zwrócilibyśmy uwagi na to przechadzając się po Białowieży i okolicach sami. Wspaniały dar opowiadania i ogromna cierpliwość dla naszych niesfornych dzieci sprawiły, że bardzo miło będziemy wspominać ten dzień. Polecamy wszystkim!!
Data dodania: 2010-08-01
Białowieski Express (Białowieża)
Witamy w zakładce "nasze wrażenia" i zapraszamy do wyrażania opinii na temat wycieczki Białowieskim Expressem. Welcome to the "Our impressions" bookmark. We would be grateful if you could share your opinions on the Bialowieza Express tour with us.