Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2014-07-16
Janusz (Zawiercie)
Bardzo ciekawa wycieczka , jesteśmy wraz z zona zauroczeni formą przekazu o puszczy i roślinach. Wrócimy w przyszłym roku. Pozdrawiam Janusz
Data dodania: 2014-06-23
Wojtek (Warszawa)
Polecam wszystkim wycieczkę Białowieskim Expresem,niezwykły dar Pana przewodnika opowiadania o lesie, Białowieży i mijanych wsiach powoduje, że nie chce się kończyć podróży. Coś wspaniałego. Pozdrawiamy Pana.
Data dodania: 2014-05-12
Piotr (Piła)
Krótko i na temat, odnośnie naszej wizyty w Białowieży w majowy weekend! Bardzo rzadko spotyka się tak zaangażowanych ludzi w to, co robią i jak potrafią zainteresować. Nasza przejażdżka była zaplanowana na 1,5h a skończyła się po 2,5h takie było zainteresowanie tym, co prowadzący miał do opowiedzenia. Nie ukrywamy, że to również zasługa naszej kochanej Jolce - znawczyni roślin! Jolka pewnie mogłaby rozmawiać jeszcze z 6 godzin z prowadzącym na temat tego, co można znaleźć na trasie, którą odbyliśmy Białowieskim Expresem. Warto się "karnąć" po puszczy Expresem, serdecznie pozdrawiamy prowadzącego Pana Krzysztofa! Ekipa z Piły
Data dodania: 2013-08-28
Daniela (Cieszyn)
Super sprawa. Żałujemy, że dopiero w ostatni dzień pobytu w Białowieży zdecydowaliśmy się na przejażdżkę Białowieskim Ekspresem bo tak naprawdę dopiero przewodnik i kierowca w jednej osobie zwrócił‚ nam uwagę na to co warto zwiedzić lub zobaczyć. Kierowca ekspresu posiada niesamowity dar opowiadania w sposób mega ciekawy o Białowieży (domach, przyrodzie, zabytkach). Wszystko okraszone jest humorem najwyższego lotu. Mam zamiar powrócić jeszcze nie raz do Białowieży i ponownie skorzystam z tej formy zwiedzania. POLECAM WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU !!!!
Data dodania: 2013-08-14
Daniel i Asia (Białystok)
Bardzo dobra wycieczka . Pan przewodnik wykazał się poczuciem humoru, ciekawie opowiada o terenie Białowieży.Warto się przejechać.
Data dodania: 2013-08-04
Marzena z rodziną (KATOWICE)
Właśnie wróciłam z rodzinką z Puszczy Białowieskiej. Kierownik Białowieskiego Expressu ciekawie i dowcipnie opowiadał o otaczającej przyrodzie. Wedle możliwości dobrze byłoby odbyć taką wycieczkę o każdej porze roku i obserwować zmiany zachodzące w przyrodzie. Warto było przyjechać do Białowieży z drugiego końca Polski i odbyć podróż Białowieskim Expressem. Gorąco polecam.
Data dodania: 2013-07-01
Kasia (Narewka)
Witam serdecznie. Wycieczka do Białowieży wraz z rodzinką była kolejny raz, ale Białowieskim Expresem jechaliśmy po raz pierwszy....wrażenia jak najbardziej pozytywne. Piekny krajobraz białowieskich lasów i okolic, Świeze powietrze, Śpiew ptaków i przemiła atmosfera wśród turystów oraz wszechstronny i dowcipny "pan motorniczy", który dodawał wiele historycznych faktów z życia Białowieży co uatrakcyjniało i oddawało charakter wycieczki w pełnej krasie:):) Polecamy EXPRESS !!!! pozdrawiamy z NAREWKI!!!! Z miłą chęcią udamy się w kolejna podróż tym razem dłuższą EXPRESSEM!!!!
Data dodania: 2010-09-09
Ewa (Jura Krakowsko-Częstochowska)
Niezwykle miło wspominam wakacyjną wyprawę w Puszczę Białowieską, przejażdżkę Białowieskim Expressem i ...fajnego motorniczego który w barwny sposób opowiada o ciekawych obiektach, uroczych zakątkach i sekretnych miejscach Puszczy, w których można doświadczyć subtelnych energii przyrody. To był‚ magiczny czas!