Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2010-08-17
Agata (Ełk)
Zwiedzanie Białowieży to prawdziwa przyjemność las, czyste powietrze i niezwykle gościnni ludzie. Dzięki kolejce mogłam to wszystko zobaczyć z bliska razem z dziećmi, którym ta atrakcja turystyczna Białowieży niezwykle się spodobała. Pozdrawiam Agata z rodziną
Data dodania: 2010-08-12
Marta (Kraków)
Bardzo fajna i przyjemna forma zwiedzania Białowieży. Zobaczyłam zakątki które nie są nawet opisane w przewodniku a urokiem zniewalają Pozdrawiam cały zespół Białowieskiego Expressu.
Data dodania: 2010-08-05
Justyna z rodziną (Białystok)
Wspaniale było przejechać się Białowieskim Expressem! Na wycieczkę zdecydowaliśmy się 30.07.2010 - jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, że w czasie przejażdżki kierowca/maszynista i przewodnik w jednej osobie raczył‚ nas postojami w niezwykłych miejscach i arcyciekawymi opowieściami. Nigdy nie zwrócilibyśmy uwagi na to przechadzając się po Białowieży i okolicach sami. Wspaniały dar opowiadania i ogromna cierpliwość dla naszych niesfornych dzieci sprawiły, że bardzo miło będziemy wspominać ten dzień. Polecamy wszystkim!!
Data dodania: 2010-08-01
Białowieski Express (Białowieża)
Witamy w zakładce "nasze wrażenia" i zapraszamy do wyrażania opinii na temat wycieczki Białowieskim Expressem. Welcome to the "Our impressions" bookmark. We would be grateful if you could share your opinions on the Bialowieza Express tour with us.