Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2017-08-01
Piotr (Łomża)
29 lipca 2017 r. uczestniczyliśmy w przejażdżce ciuchcią o 12.30. Przejazd okolicznymi wsiami i obrzeżami puszczy wspaniały. Przewodnik - kierowca bardzo barwnie i ciekawie opowiadał o przyrodzie, ludziach obyczajach historii tego rejonu. Czuło się ducha przyrody. Bardzo gorąco polecam wszystkim.
Data dodania: 2017-07-26
Marcin (Sanok)
Dziś z zona jechaliśmy expresem. Bardzo fajna przygoda. Pan przewodnik z pasją opowiada historię i ciekawostki z tego terenu. Polecamy wszystkim przebywającym w Białowieży taka wycieczkę. Jeżeli jeszcze kiedyś będzie nam dane tu być to Na pewno skorzystamy z ciuchci.
Data dodania: 2017-07-16
Tomasz (Warszawa)
Jechaliśmy expressem w początku lipca 2017 - absolutna rewelacja. Pan z wielkim humorem opowiada ciekawe rzeczy o puszczy, pokazuje rożne rośliny, również lecznicze. Samemu chodząc piechotą na pewno się tyle nie zobaczy, a trasa jest naprawdę piękna /jechaliśmy trasą 2 /. Przy przejeździe przez Białowieżę na początku trasy koniecznie proszę się dopytać o rodzaje dachów na Podlasiu, są tam wcale nie tylko pokrycia z gontów. Bardzo polecamy - trzeba zadzwonić do pana najlepiej dzień przed i umówić się na trasę.
Data dodania: 2017-07-13
Sławomir (Troszyn)
Interesująca wycieczka. Bardzo ciekawe, tajemnicze, przypominające "Sensacje XX wieku" opowieści przyrodniczo-historyczne "Wesołego Traktorzysty" są w stanie rozwiać najciemniejsze chmury, naprawiając psikusy pogodowe. Wielka pasja, zamiłowanie przyrody, troska o dobro regionu, niezmierzone pokłady wiedzy i specyficzne poczucie humoru to tylko kilka z wielu cech naszego Przewodnika. Polecam i pozdrawiam.
Data dodania: 2017-07-02
Sylwia (Wąsewo)
Przejażdżka ciuchcią jest naprawdę bardzo ciekawą, odprężającą i miłą formą spędzenia czasu w Białowieży. Dzięki przewodnikowi ze wspaniałym poczuciem humoru i dużą wiedzą o puszczy spędzą Państwo czas w sposób zarówno relaksujący jak i kształcący. Serdecznie polecam:)
Data dodania: 2017-06-27
()
Data dodania: 2017-06-23
Jolanta (Warszawa)
Gorąco polecam przejażdżkę Białowieskim Ekspresem. Przewodnik wspaniale opowiada o Puszczy, przyrodzie, lokalnych obyczajach. Posiada dużą wiedzę i umiejętność zainteresowania młodych i starych, także dzieci.
Data dodania: 2017-06-22
Jolanta (Warszawa)
Polecam wszystkim, małym i dużym przepiękną przejażdżkę ciuchcią Echo po Puszczy Białowieskiej z panem Krzysztofem- kierowcą, przewodnikiem a przede wszystkim prawdziwym pasjonatem przyrody. W niezwykle przystępny sposób przekazuje wiele ciekawych informacji o faunie i florze Puszczy.